IMUNEL, jogurtový probiotický nápoj

IMUNEL je jogurtový nápoj obohacený o unikátní probiotickou kulturu nové generace SYNBIO.

IMUNEL má nízký obsah tuku a neobsahuje žádné konzervační látky, emulgátory, barviva, ani chemické aroma. Lahodnou sladko-kyselou chuť můžete vychutnat v příchutích brusinka, jahoda a nature.

Jogurtový probiotický nápoj IMUNEL odstartoval linii SMART DRINKS, neboli inteligentních nápojů, které při pravidelné konzumaci přispívají k udržení našeho střeva v pohodě. Zdravé střevo je zásadní proto, aby i naše imunita správně fungovala a abychom se cítili celkově FIT.

IMUNEL - Nature
IMUNEL - Jahoda
IMUNEL - Brusinka
 

4 PLUS probiokultury SYNBIO

Probiotická kultura SYNBIO:

  • má humánní charakter, obsahuje dva specifické kmeny
    Lactobacillus rhamnosus IMC 501® a
    Lactobacillus paracasei IMC 502®;
  • je odolná vůči kyselému prostředí v žaludku;
  • má vysokou přilnavost a schopnost osídlit sliznici střeva;
  • po celou dobu expirace se v produktu nachází stejná koncentrace probiotik.

❤ Humánní charakter je jedním ze základních požadavků, která musí podle Evropské agentury pro bezpečnost potravin (EFSA), probiotika splňovat. Znamená to, že do organismu dodáváme tělu vlastní mikroorganismy, a nehrozí tak žádná rizika přenosu nemocí ze zvířat na lidský organismus ani celé řady dalších možných komplikací (genetické změny). Jinými slovy – probiotika humánního charakteru jsou lidskému organismu nejbližší, a tedy nejbezpečnější.

❤ Mezi další základní požadavek na probiotika patří odolnost vůči kyselému prostředí žaludku. Je to zásadní vlastnost, protože jinak by probiotika nepřežila průchod naším trávicím ústrojím a nemohla by potom ve střevě působit.

❤ Velmi významnou vlastností probiotické kultury SYNBIO, která je u probiotik spíše výjimečná, je vysoká přilnavost ke stěně střeva a z toho vyplývající schopnost střevo osídlit. Bez této vlastnosti by probiotikum pouze prošlo naším trávicím ústrojím a bez jakéhokoliv účinku by bylo opět vyloučeno z těla ven. Probiotika, která tuto vlastnost postrádají, se tak do produktů musejí dávat po stovkách miliard, aby se alespoň některá ve střevě uchytila. To samozřejmě výrobky prodražuje a není zaručeno, že probiotika opravdu splní svůj účel. Vysoká přilnavost kultury SYNBIO naopak umožňuje, aby probiotikum naplno rozvinulo své účinky a podpořilo tak naše zdraví. Vzhledem k takto výborné přilnavosti na střevní stěnu, stačí užívat jen dvě balení týdně, nicméně pravidelně...

❤ Z analýz IMUNELU, které byly provedeny na konci doby expirace (data spotřeby), vyplývá, že SYNBIO si dokáže udržet plnou koncentraci probiotik ve zcela čerstvém produktu i na konci doby spotřeby.

Tak buďte FIT po celý rok!